Kancelaria Adwokacka Lublin
Strona główna Specjalizacje prawne Prawo i sprawy karne Lublin

Adwokat Sprawy Karne Lublin

Jako kancelaria prawnicza zajmujemy się wieloma zagadnieniami z różnych gałęzi prawa. Sprawy karne dla naszych adwokatów z Lublina są doskonale im znane. Dzięki doświadczeniu opracowaliśmy sprawdzony system działania. W pierwszej kolejności wysłuchamy Państwa i poznamy stawiane przed nami oczekiwania. Zaproponujemy najkorzystniejsze rozwiązania, nie pomijając przy tym ewentualnego ryzyka – zawsze pod tym względem będziemy z Państwem szczerzy. Po rozpoczęciu współpracy nasz adwokat w Lublinie od prawa karnego wesprze Państwa zarówno na etapie postępowania przygotowawczego, jak też będzie Państwa reprezentował przed Sądem.

Sprawy karne – kompleksowe działanie

Jako kancelaria będziemy Państwa wspierać na każdym etapie postępowania przygotowawczego i sądowego (przed sądem pierwszej instancji, w postępowaniu odwoławczym, czy też w postępowaniu wykonawczym). Prawo karne to szeroka dziedzina, w której płynnie poruszają się nasi adwokaci. Pomogą oni Państwu:

  • odnaleźć się w danej sytuacji – odpowiemy na nurtujące pytania, wytłumaczymy skomplikowane pojęcia, a także przedstawimy przebieg postępowania i jego poszczególne etapy. Wyjaśnimy także jakie konsekwencje niesie za sobą dane przestępstwo lub wykroczenie,
  • opracować strategię postępowania, a w tym linię obrony,
  • zgromadzić niezbędne dokumenty. Nasz adwokat w Lublinie od spraw karnych przeanalizuje akta sprawy i przygotuje niezbędne pisma procesowe, wnioski dowodowe, środki odwoławcze w tym zażalenia, apelacje, kasacje itd.,
  • uczestniczyć w mediacjach i negocjacjach np. z drugą stroną konfliktu.

Reprezentujący nas adwokat od prawa karnego w Lublinie będzie z Państwem obecny podczas przesłuchań i wszystkich rozpraw sądowych. Stanie się również Państwa przedstawicielem i pomoże przygotować się do wystąpienia przed Sądem.

Co obejmują nasze usługi z zakresu prawa karnego

Reprezentujący naszą kancelarię adwokat od spraw karnych w Lublinie wesprze Państwa w najtrudniejszym czasie. Nasze usługi kierowane są do klientów:

  • podejrzanych lub oskarżonych o popełnienie czynu zabronionego (przestępstwa, wykroczenia),
  • skazanych,
  • internowanych w zamkniętych zakładach psychiatrycznych,
  • pokrzywdzonych.

Prawo karne w Lublinie – w wielu sprawach liczy się przede wszystkim szybkie działanie, dlatego też zachęcamy Państwa do skontaktowania z naszą kancelarią. W pierwszej kolejności nasza pomoc prawna będzie polegała na opracowaniu linii obrony, zebraniu i zabezpieczeniu materiałów oraz dowodów, zaplanowaniu poszczególnych etapów postępowania, przygotowaniu Państwa do rozprawy przed Sądem. Działamy szybko, kompleksowo, jesteśmy dyskretni, a przy tym otwarci na rozwiązanie Państwa problemów. Skalę naszych prac dostosujemy do Państwa oczekiwań.

Zachęcamy do kontaktu w celu uzgodnienia zasad współpracy: kancelaria adwokacka Lublin.