Kancelaria Adwokacka Lublin
Strona główna Specjalizacje prawne Prawo handlowe Lublin

Prawo handlowe Lublin

Nasza kancelaria świadczy pomoc prawną osobom fizycznym, przedsiębiorcom, a także obsługuje spółki prawa handlowego. Pomożemy Państwu uregulować wewnętrzne relacje spółek prawa handlowego i stosunki pomiędzy przedsiębiorcami oraz spółkami a osobami trzecimi. Przyjrzymy się umowom handlowym, a także będziemy Państwa reprezentować przed sądem. Obiektywnie spojrzymy na przekazane nam zlecenie oraz przedstawimy najkorzystniejsze rozwiązania. Prawo spółek handlowych jest skomplikowane, dlatego też wytłumaczymy Państwu wszystkie niezrozumiałe kwestie i odpowiemy na nurtujące pytania. Mogą Państwo liczyć na naszą dyskretność, zaangażowanie oraz szybkie działanie.

Usługi z zakresu prawa gospodarczego i handlowego

Prowadzona przez nas kancelaria adwokacka w Lublinie zajmuje się doradztwem prawnym w zakresie szeroko pojętego prawa gospodarczego i handlowego. Zapewniamy kompleksową obsługę. W ramach współpracy możemy w Państwa imieniu zająć się:

  • sporządzaniem i opiniowaniem projektów umów, uchwał, protokołów. Nasi adwokaci mają doświadczenie w redagowaniu dokumentów w obrocie gospodarczym,
  • reprezentacją przed sądami powszechnymi, organami administracyjnymi, egzekucyjnymi, rejestrowymi oraz innymi organami i urzędami,
  • czynnym udziałem w negocjacjach i mediacjach,
  • windykacją należności.

Decydując się na oferowane przez naszą kancelarię usługi, obejmujące prawo handlowe i gospodarcze w Lublinie, klient może być pewien, że zajmiemy się jego sprawą w sposób rzetelny i kompleksowy. Podejmujemy się współpracy zarówno ze spółkami osobowymi jak i kapitałowymi oraz innymi podmiotami gospodarczymi.

Spółki prawa handlowego – kodeks

Kodeks spółek handlowych zawiera obszerne i nieraz skomplikowane regulacje, normujące ustrój spółek handlowych. Ten dział prawa dobrze jest znany naszym adwokatom, którzy:

  • pomogą Państwu przy założeniu i rejestracji spółki,
  • wesprą Państwa w procesie łączenia, przekształceń, podziału i likwidacji spółki,
  • pomogą opracować projekty umowy handlowej, statutów, regulaminów i innych aktów regulujących funkcjonowanie spółek i ich organów,
  • opracują projekty uchwał organów spółki (zarządu, rady nadzorczej, zgromadzenia wspólników/zgromadzenia akcjonariuszy)
  • zajmą się obsługą prawną spółki z zakresu prawa pracy,
  • przygotują dokumentację i będą reprezentować Państwa w postępowaniach rejestrowych oraz innych postępowaniach sądowych.

Nasza kancelaria adwokacka Lublin czeka na Państwa zapytania. Gwarantujemy, że nasz adwokat w Lublinie dostosuje zakres usług do Państwa oczekiwań. Jeśli mają Państwo pytania odnośnie spółek prawa handlowego oraz umów handlowych, to zachęcamy do kontaktu. Dane teleadresowe znajdują się na naszej stronie.