Kancelaria Adwokacka Lublin
Strona główna Specjalizacje prawne Prawo cywilne Lublin

Prawo cywilne Lublin

Prawo cywilne to szeroka kategoria prawna. Doświadczeni adwokaci z kancelarii Płaza-Karwacka z miasta Lublin pomogą Państwu ze sprawami dotyczącymi tego obszaru. Gwarantujemy profesjonalną obsługę, dyskrecję i życzliwe podejście do Państwa problemów. Sprawy z zakresu prawa cywilnego obejmują niejednokrotnie spory rodzinne, dotyczące spadków lub podziału majątku. Do ich rozwiązania potrzebna jest nie tylko wiedza prawnicza, ale i życzliwe, wyrozumiałe podejście.

Prawo cywilne Lublin – doświadczony adwokat pomoże rozwiązać sprawę

Prawo cywilne reguluje niemal każdą dziedzinę życia. Jest to jeden z najobszerniejszych działów prawnych. Skupia się na sprawach dotyczących między innymi:

  • własności intelektualnej oraz dóbr osobistych, w tym praw autorskich, nabywania własności czy wykorzystywania dzieł przez inne podmioty,
  • spadków i przekazania majątku innej osobie, szczególnie dotyczących przejścia praw i obowiązków po śmierci bliskiego,
  • zobowiązań, w tym wynagrodzeń, świadczenia usług i wykonywania pracy oraz umów.

Prawo cywilne jest powiązane również z innymi dziedzinami prawa jak, chociażby prawem rodzinnym czy prawem pracy.

Jeśli szukają Państwo adwokata znającego prawo cywilne, zapraszamy do naszej kancelarii w Lublinie. Oferujemy rzetelną pomoc w rozwiązaniu sporów i spraw dotyczących prawa cywilnego. Jesteśmy profesjonalistami, którzy wiedzą, jak prowadzić postępowania sądowe. Równocześnie staramy się jasno i zrozumiale tłumaczyć naszym Klientom zawiłości prawne. Dzięki temu już na początku współpracy możliwe korzyści lub konsekwencje sprawy będą Państwu znane.

Kompleksowa obsługa sporów prawnych

Nasza kancelaria adwokacka Lublin prowadzi nie tylko postępowania z zakresu prawa cywilnego. Specjalizujemy się w sprawach rodzinnych, zwłaszcza dotyczących rozwodu, alimentów czy opieki nad dzieckiem. Kompleksowo przeprowadzimy postępowania dotyczące spadku. Zajmujemy się prawem pracy i ubezpieczeń społecznych. Prowadzimy sprawy karne i karne skarbowe. Zajmujemy się również prawem administracyjnym oraz egzekucyjnym.
Gwarantujemy:

  • indywidualne podejście do sprawy i działanie dopasowane do Państwa sytuacji prawnej,
  • doradztwo i pomoc w przygotowaniu do rozprawy, kompletowaniu dokumentów czy dowodów,
  • profesjonalne reprezentowanie Państwa podczas procesu,
  • jasne i zrozumiałe wytłumaczenie przepisów prawnych,
  • dokładne omówienie podejmowanych przez nas działań,
  • życzliwe i empatyczne podejście, które umożliwia lepsze zrozumienie Państwa sytuacji i problemów prawnych.

Jeśli interesuje Państwa adwokat znający prawo cywilne w Lublinie, zapraszamy do kontaktu z naszą kancelarią. Kompleksowo poprowadzimy każdą sprawę. Na Państwa życzenie zajmiemy się postępowaniami również w innych miejscowościach. Nasza działalność obejmuje też Wielką Brytanię. Ściśle współpracujemy z jedną z londyńskich kancelarii adwokackich.

Zachęcamy do kontaktu.