Kancelaria Adwokacka Lublin
Strona główna Specjalizacje prawne Prawo spadkowe Lublin

Prawo spadkowe Lublin

Szukają Państwo adwokata znającego prawo spadkowe w Lublinie, który profesjonalnie poprowadzi sprawę dotyczącą spadku lub podziału majątku spadkowego? Zachęcamy do kontaktu z kancelarią adwokacką Płaza-Karwacka. Pomożemy w rozwiązaniu sporów z zakresu prawa spadkowego.

Prawo spadkowe Lublin – skorzystaj z pomocy rzetelnego adwokata

Prawo spadkowe ściśle wiąże się z dziedziczeniem i przechodzeniem praw oraz obowiązków na inne osoby po śmierci ich właściciela. Jest to jeden z działów prawa cywilnego. W Polsce kwestie związane z prawem spadkowym reguluje kodeks cywilny.

Każdy adwokat pracujący w naszej kancelarii w Lublinie ma kompleksową wiedzę prawną, która pozwala prowadzić spawy z zakresu prawa spadkowego. Zajmujemy się między innymi postępowaniami o:

  • stwierdzenie nabycia spadku,
  • dział spadku,
  • zachowek.

Doświadczenie oraz znajomość przepisów pozwala nam na pomoc w rozwiązaniu spraw dotyczących również innych zagadnień. Sprawy z zakresu prawa spadkowego wymagają znajomości różnych dziedzin prawnych.

Adwokat z doświadczeniem w sprawach spadkowych

Adwokat przeprowadzi spadki w Lublinie, zajmie się podziałem majątku lub innymi sprawami z zakresu prawa spadkowego. Dodatkowo nasza kancelaria gwarantuje życzliwe podejście do Klienta. Indywidualne omawianie każdego przypadku, dokładne opisanie podejmowanych działań i przystępne tłumaczenie zawiłości prawnych pomaga naszym Klientom w łagodzeniu negatywnych uczuć i rozwiązywaniu sporów. Postępowania o spadek lub podział majątku w Lublinie niejednokrotnie wywołują silne emocje.

W naszej kancelarii gwarantujemy:

  • rzetelną pomoc w sprawach dotyczących prawa spadkowego,
  • empatycznie podejście do problemów Klientów,
  • szukanie optymalnych sposobów na zakończenie postępowania,
  • doświadczenie, które wykorzystujemy w prowadzeniu sprawy,
  • profesjonalne reprezentowanie Państwa podczas rozpraw sądowych.

Wiedza, doświadczenie oraz wrażliwość na ludzkie problemy pozwalają nam prowadzić i rozwiązywać sprawy obejmujące prawo spadkowe w Lublinie.

Kompleksowo zajmiemy się Państwa postępowaniem. Udzielimy również porad prawnych dotyczących sporządzenia testamentów, kolejności dziedziczenia, przyjęcia lub odrzucenia spadku, zachowku, podziału majątku spadkowego.

Pomożemy rozwiązać również inne problemy prawne

Interesuje Państwa rzetelny adwokat znający prawo spadkowe w Lublinie? Pomożemy również w sprawach z innych dziedzin prawa. Nasza kancelaria adwokacka Lublin zajmuje się również postępowaniami z innych dziedzin prawa cywilnego, z zakresu prawa rodzinnego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Prowadzimy sprawy karne i karne skarbowe. Zajmujemy się też prawem administracyjnym i egzekucyjnym.

Kompleksowo poprowadzimy sprawy o spadki, dziedziczenie czy podział majątku spadkowego. Adwokat z Lublina pomoże rozwiązać Państwa problemy prawne.

Zachęcamy do kontaktu z naszą kancelarią.